vrijdag 2 september 2011

Fruitpuzzel

image
Fruit is gezond, maar heel goedkoop is het wel niet altijd.
En dan is het goed dat je een beetje blijft oefenen in het berekenen van de kostprijs.
Dat moet daarom niet moeilijk zijn.

In de fruitwinkel kost één meloen 1/3 meer dan wat één appelsien kost.
Een bakje aardbeien kost zoveel als één meloen en één appelsien samen.
Een mango kost zoveel als een bakje aardbeien min de prijs van een meloen.
Als je 1 meloen + 1 appelsien + 1 bakje aardbeien + 1 mango koopt, betaal je € 6,80.
Hoeveel is dan de prijs van 1 meloen, van 1 appelsien, van 1 bakje aardbeien en van 1 mango?
Bereken me dat eens en laat het me weten tegen zondagavond: herve.tavernier2@pandora.be
Maandagavond om 21.30u. kan je hier controleren of je juist gerekend hebt.

Geen opmerkingen:

Een reactie plaatsen